KONST / Ramar / Ram 15989167
nr 1598 9167
Ram
med oljetryck, Tidigt 1900-tal, ramens innermått: 67x53 cm, yttermått inklusive ram: 83x73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:09:47
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Tilgman Keramik